Героїв імена у пам`яті нашого народу


В історії кожного народу є дати, трагізм і велич яких залишаються в пам'яті на віки і тисячоліття. Для нашого народу це Друга світова війна (1939-1945 рр.). 
  Дорогою ціною заплатив український народ за участь у цій війні. 27 мільйонів загиблих - це 19 тисяч щоденно, 800 людей за годину, 13 загиблих кожної хвилини. На території України тяжкі бої точилися з 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року. 73 роки відділяють нас від тих днів, коли Україна була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю.
   28 вересня в нашому закладі вчитель історії Ковальова Тетяна Олександрівна разом із здобувачами освіти 9 класу згадали героїчні сторінки історії нашого народу, 75 річницю визволення нашої області над нацистських загарбників та вшанували пам`ять героїв, які захищали свою Батьківщину. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.